Další informace

V týmu Nitry, aktuálně osmého celku Corgoň ligy, hraje jen několik málo cizinců. Kromě zmíněných českých opor zde působí brazilský záložník Cléber, který má úžasnou kopací techniku a je v současnosti také nejlepším střelcem mužstva s deseti ligovými brankami. Za Nitru nastupuje pravidelně i kamerunský mladík Leandre Tawamba, ten si zahrál v deseti ligových utkáních, v nichž si připsal dvě branky. Pátým do party zahraničních hráčů je srbský záložník Miloš Obradovič, který ale zatím odkopal jen tři ligová utkání.

Tým je však z velké většiny tvořen hlavně domácími hráči, za zmínku stojí obránce Róbert Cicman, záložníci Vratislav Gajdoš a Miloš Šimončič a hlavně útočník Henrich Benčík, jehož určitě s láskou vzpomínají v Teplicích nebo Viktorii Žižkov. Pětatřicetiletý někdejší slovenský reprezentant působil dlouhá léta i v Německu, zahrál si zde za Alemanii Ahlen, Saarbrücken, SC Freiburg nebo FSV Frankfurt. Jeho poslední zahraniční angažmá jej přivedlo do VfL Osnabrück, od této sezony kope opět v domácí ligové soutěži v Nitře, kde si zatím během devíti startů připsal dvě branky.

Petr Kaspřák si zatím v dresu Nitry připsal jednu jedinou branku, odehrál přitom již devadesát utkání. Obránce ovšem není z těch, kdo by měli skórovat poněkud častěji a při své výšce 182 centimetrů je Petr limitovaný v hlavičkových soubojích. Svou premiérovou branku zaznamenal 5. května 2010 ve své první sezoně v dresu Nitry, korigoval ovšem jen porážku od Banské Bystrice v poměru 1:3.

Petr si připsal také 21 žlutých karet, tedy průměrně zhruba jednu za čtyři až pět utkání a na svém kontě má také čtyři červené karty, nepatří tedy zrovna k těm málo trestaným hráčům, jako je třeba v Itálii Javier Zanetti, jenž obléká nepřetržitě dres Interu Milán už dobrých sedmnáct let a je pověstný svou stoprocentní fair-play.
 

Navštivte také

Doména petrkasprak.cz

Pagerank: 0

S-rank: 1

Návštěvnost: Doposud 7974 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména petrkasprak.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář