Zkušený zadák

Zkušený zadák si zkoušel vydobýt angažmá i v Hradci Králové, odchovanci ostravského Baníku se ale nepodařilo během letních testů v červenci 2012 získat místo v kádru "Votroků". V přípravných utkáních v Moravské Třebové proti Brnu nebo v Chrudimi proti tamnímu MFK nepřesvědčil a jeho bilance v Gambrinus lize - 56 startů a tři vstřelené branky, se tak zatím rozšiřovat nebude. Možná v budoucnu, vše je otevřené a angažmá na Slovensku asi také nebude příliš na dlouho.

Podle jistého německého serveru, kde jsou uvedeny odhadní tržní ceny jednotlivých hráčů na přestupovém trhu, je hodnota Petra Kaspřáka přibližně 150 tisíc euro, hráčovým agentem je společnost Sport Media Grozp Ltd.

Profesionální kariéra Petra Kaspřáka začala v lednu 2005, kdy se z angažmá v Baníku Ostrava propracoval do polského Pognu Štětín. Už během půl roku ale přestoupil za půl milionu korun do pražské Viktorie Žižkov. Zde strávil sezonu 2005/2006, aby pak další dva ročníky odehrál v dresu 1. FC Slovácko.

V létě 2008 pak přišla Kaspřákova první slovenská štace, na půl roku zamířil na hostování do AS Trenčín, další půlsezonu pak strávil v dresu polského Tur Turek. V létě 2009 pak přestoupil na volný přestup do FC Nitra a dál už to znáte. :) Petr Kaspřák přišel do Nitry doslova několik desítek hodin před začátkem nové sezony, 10. června 2009. Tehdejší kouč Nitry Gálada hráče dobře znal z působení v AS Trenčín, kde se ukázal jako skvělý defenzivní štít. Petr tedy určitě nepřišel do zrovna neznámého prostředí.

Devětadvacetiletý obránce sice není žádným sběratelem trofejí, za evropský velkoklub, Slovan Bratislava, Spartu či Slavii Praha si během kariéry nezahrál, patří ale k velmi spolehlivým a zkušeným zadákům, kteří jsou v českém a slovenském fotbale velice žádaní.
 

Navštivte také

Doména petrkasprak.cz

Pagerank: 0

S-rank: 1

Návštěvnost: Doposud 7978 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména petrkasprak.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář